A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /usr/www/users/pomegb/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /usr/www/users/pomegb/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

Äärekivi valamine, videod: Pome Grupp OÜ

Äärekivi valamine ja videod

Allpool tutvustame sammhaaval äärekivi valmistamise protsessi:

1. Süvistamine – eelmine samm / järgmine samm

Olenevalt kasutatavast äärekivist, süvistame 2-8 cm sügavuselt. Scandiedger on ideaalne tugeva pinna süvistamiseks (sissesõiduteed, tihe pinnas, killustikuga kaetud pinnas). Scandiedger süvistab pinnast sama kiiresti kui te masinal järel kõnnite.

2. Segu valmistamine

Kõigil meie segumasinatel on 8 hj Honda mootorid. Masinad „tõstavad“ segamise ajal betooni nii, et moodustuks ühtlane ja kerge segu, mis võimaldab ühtlasi masinal kiiremini liikuda ja teil tõhusamalt töötada. Segu valmib ca 4 minutiga. Selles staadiumis lisatakse ka värv – pakume klientidele laia värvivalikut. Masin segab valmis täpse värvitooni.

3. Äärekivi paigaldamine

Äärekivi paigaldatakse iseliikuva ScandiCurb masina abil freesitud süvendisse. Vaja on jälgida vaid kõrgust ja hoida õiget suunda. Õigete masinatega töötades tuleb hiljem vaid kelluga äärekivi ära tasandada. Meie ainulaadsed masinad säästavad aega ja tagavad kiire ja tugeva äärekivi paigaldamise. Kinnitate vaid kliendi valitud vormi masinale ja töö võib alata! Valida saab 20 erineva vormi seast.

4. Äärekivi / kõnnitee paigaldamine

Üldjuhul valmistame kaks segu korraga, mis võimaldab  panna 10-12m kaldharjaga või kasvuala äärekivi. Seejärel valmistame taas kaks segu ning täiusliku tulemuse saavutamiseks viimistleme lõpuks äärekivi kelluga.

5. Kelluga viimistlemine

Pakume klientidele laia valikut erinevaid mustreid, mis kantakse peale lihtsa „rullimistehnikaga“. Saadaval on 8 erineva mustriga rulli, kuid võimalik on luua muster ka vastavalt kliendi soovile.

6. Ühenduskohad / mustrid

Ühenduskohtade tegemisel on äärekivi puhul väga oluline: a) tellistest laotud efekti puhul ühenduskohtade kaugus; b) maapinna liikumisega arvestamine. Põhja-Euroopas soovitame iga lõike vahele jätta maksimaalselt 70cm. Ühenduskohad lõigatakse üldjuhul poole äärekivi sügavuselt, mis võimaldab äärekivil maapinnaga kaasa liikuda, püsides siiski kogu pikkuses tervikuna koos.

7. Tasumine

Esitame arve alati pärast töö lõpetamist. Arutletakse tööprotsessi üle ja klient saab anda hinnangu tehtud tööle.

Vaadake videot meie masinate erinevatest kasutusvõimalustest.

Firmast

Haljastusfirma Pome Grupp OÜ tegutseb aastast 2003. Pakkumaks klientidele haljastuse täislahendust, teeme koostööd Mõdriku Iluaed OÜ-ga, kelle põhitegevusalaks on püsilillekasvatus ja iluaedade projekteerimine. Haljastusteenusena pakume muuhulgas ka erinevaid betoonist äärekivi valamise lahendusi Scandicurb masinaga, mida saab edukalt kasutada nii kommertstöödel kui eraaedades. Masina mõõdud ei ole suured, mistõttu on ta asendamatu tööriist ka väiksemates aedades, kuhu suurema tehnikaga ligi ei pääse. Masinaga on võimalik teha kuni  40cm laiuse ja 40 cm kõrgusega betoonäärist, kõnniteed laiusega 50 cm ja paksusega 7cm ning veerenne. Kõikidest erivormidest leiab lisainfot ja pilte meie kodulehelt. Euroopas vähetuntud moodus on viimased paar aastat Eestis jõuliselt kanda kinnitamas ja leiab aina rohkem huvilisi ka arhitektide ja haljastajate seas. 
Lisaks haljastuse täislahenduse pakkumisele, tegeleme ka Scandicurb masinate edasimüügiga Eestis. Oleme veendunud, et Scandicurb näol on tegemist unikaalse ja mitmekesiseid võimalusi pakkuva tulevikumasinaga. Samuti müüme Eestis edasi Pomarkun Urakoitsijatarvike Oy toodangut – Soomes valmistatavaid rasketehnika lisaseadmeid. 
Lisainfo www.pome.fi

Pome Grupp OÜ 2019