Scandicurb frees

Vastupidav - Usaldusväärne - Multifunktsionaalne – Hõlpsalt käsitletav ja eelkõige....KIIRE

Meie masinad on parimad süvistajad, mida saab muuhulgas kasutada ka järgnevatel otstarvetel:

  • kännufrees
  • juurte eemaldamine
  • istutus- või kaablikraavi tegemine (23 cm sügav)

Vajadusel saab freesitud pinnast hiljem uuesti täitematerjalina kasutada.

ScandiEdger masina puhul on ühendatud hea manööverdamisvõime, võimsus, 9hj Honda mootor ja pöörlevad rattad. Vahetatavad rootorid võimaldavad töötada väga erineva pinnase ja projektidega.

Kännufrees ja süvistamine võimaldavad teenida lisasissetulekut, mis viib käibe suurenemiseni ja laiendab kliendibaasi.

Firmast

Haljastusfirma Pome Grupp OÜ tegutseb aastast 2003. Pakkumaks klientidele haljastuse täislahendust, teeme koostööd Mõdriku Iluaed OÜ-ga, kelle põhitegevusalaks on püsilillekasvatus ja iluaedade projekteerimine. Haljastusteenusena pakume muuhulgas ka erinevaid betoonist äärekivi valamise lahendusi Scandicurb masinaga, mida saab edukalt kasutada nii kommertstöödel kui eraaedades. Masina mõõdud ei ole suured, mistõttu on ta asendamatu tööriist ka väiksemates aedades, kuhu suurema tehnikaga ligi ei pääse. Masinaga on võimalik teha kuni  40cm laiuse ja 40 cm kõrgusega betoonäärist, kõnniteed laiusega 50 cm ja paksusega 7cm ning veerenne. Kõikidest erivormidest leiab lisainfot ja pilte meie kodulehelt. Euroopas vähetuntud moodus on viimased paar aastat Eestis jõuliselt kanda kinnitamas ja leiab aina rohkem huvilisi ka arhitektide ja haljastajate seas. 
Lisaks haljastuse täislahenduse pakkumisele, tegeleme ka Scandicurb masinate edasimüügiga Eestis. Oleme veendunud, et Scandicurb näol on tegemist unikaalse ja mitmekesiseid võimalusi pakkuva tulevikumasinaga. Samuti müüme Eestis edasi Pomarkun Urakoitsijatarvike Oy toodangut – Soomes valmistatavaid rasketehnika lisaseadmeid. 
Lisainfo www.pome.fi

Pome Grupp OÜ 2018